Mažoretky

Aktuality 2014 

 

Mažoretky (originál)

Mažoretky mají v obci Zakřany již mnohaletou tradici. Mažoretková skupina SWEET LADIES byla založena v roce 2002. Máme 20 děvčat ve věku 14 a více let.

V současné době to jsou: Horáková, Brůžová, Cibulková, Císařová, Dubová, Grmelová, Halouzková, Jelečková, Kozová, Kubíčková, Lakomá, Budínská, Nováčková, Pospíšilová I., Pospíšilová R., Rudolfová, Syslová, Trojanová, Veverková, Wšianská.

 

Naše vystoupení jsou využívána při různých společenských, kulturních a sportovních akcích, průvody městem a plesová předtančení. Nabízíme pochody na reprodukovanou hudbu, ale i s orchestrem. Pódiové i sólo sestavy na hudbu moderní. Prvního většího úspěchu jsme dosáhly v roce 2003, kdy jsme se v Bělotíně kvalifikovaly na Mistrovství Moravy a Slezska do Hradce nad Moravicí. Dalšího úspěchu jsme se dočkaly hned následující rok. Počátkem května 2004 probíhala ve Valticích kvalifikace, kde jsme obsadily 2. místo a tím si zajistily postup do další soutěže.

 

Kontakty

Hana Přibylová tel. 546 431 593, mob. 777 017 286

Marie Veselá tel. 546 431 462, mob. 776 847 142

WWW stránky Mažoretek Zakřany

 

Mladší skupina MINI SWEET LADIES působí od roku 2003 ve věkové kategorii 8–10 let. Jsou to: Bučková, Beránková, Dobšíková, Dederová, Haltmanová, Jašková, Králíková, Lišková, Matejová, Michalíková, Nováková, Novotná, Pospíšilová T., Pospíšilová A., Pospíšilová R., Plíhalová, Rázková, Romanová, Rybníčková, Procházková, Trčková, Valková, Vaňková, Veverková, Vlčková, Škodová, Štrosová, Trojanová.

 

Cvičící

V. Šrámková, tel. 776 722 022

P. Horákovou a V. Rudolfovou

 

Na jejich první vystoupení do Valtic přijela skupina dobře připravena a odměnou jim bylo 2. místo, kterým se i ony kvalifikovaly do další soutěže, kterou je pro obě skupiny postup do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska v Hradci nad Moravicí.

Fotogalegie

Všechny dostupné články

Radar bouřky


TOPlist